Değişebilen kadranlı Xiaomi Watch S3 tanıtıldı!

Xiaomi‘nin bir süredir beklenilen akıllı saati Xiaomi İzle S3 tanıtıldı. Bugün gerçekleştirdiği etkinlikte Xiaomi 14 modelleri ile karşımıza çıkan şirket, aynı zamanda akıllı saati Watch S3’ü de piyasaya sürdü. İşte Xiaomi İzle S3‘ün fiyatı, özellikleri ve tasarımı.

Xiaomi Watch S3 eSIM desteği ile geliyor!

Bugün gerçekleşen etkinlikte karşımıza çıkan Xiaomi İzle S3dairesel tasarımı ile hem şık hem de spor kullanıma hitap ediyor. Tüm parçalarını özel olarak değiştirebildiğiniz Watch S3, kendisini sizin tarzınıza uygun hale getiriyor. Sadece kordonla kalmayıp kadran tarafında da farklı seçenekler sunan Watch S3, bu sayede bir anda bambaşka bir tarza bürünebiliyor.

xiaomi-watch-s3-duyurulan-2

Standart ve Örneğin olmak üzere iki farklı versiyonla gelen Xiaomi Watch S3, görüşme yapmanıza olanak sağlıyor. 1.43 inç büyüklüğünde AMOLED ekranla gelen Watch S3, 326 ppi değerinde sahip bu ekranda 466 x 466 piksel çözünürlük sunuyor. Kullanıma bağlı olarak değişmekle beraber standart modelde tam şarjla 15 gün kullanım sunan Watch S3, eSIM’li modelde tam şarjla 7 günlük kullanım sunuyor. İşletim sistemi olarak ise iki versiyonda da HyperOS kullanılıyor.


iPhone gibi kaplama değil: Xiaomi 14 Pro Titanyum tanıtıldı!

iPhone gibi kaplama değil: Xiaomi 14 Pro Titanyum tanıtıldı!

Xiaomi, bugün yeni akıllı telefonlarını tanıttı. En dikkat çekeni ise titanyum kasalı Xiaomi 14 Pro oldu. İşte özellikleri ve fiyatı…

Xiaomi Watch S3’ün fiyatı!

Tüm özellikleri ile Xiaomi İzle S3‘ü satışa sunan Xiaomi, haliyle fiyatları da açıkladı. Standart model için 109 Dolar fiyat biçen Xiaomi, eSIM modeli için 136 Dolar fiyat belirlemiş. Kadranlar ve kordonlar ise 17-35 Dolar arasında değişen fiyatlarla satılacak.

Kaynak

Yorum yapın